Huis • 25 kamer(s) • 10 bed. • 9 bad. • 831 m²
Huizen te koop in Lot-et-Garonne
77 resultaten
11 uur geleden
Huis voor Kopen in Casteljaloux, Frankrijk
Casteljaloux
3 dagen geleden
Sandrine Estève
Sandrine Estève
6 dagen geleden
In de buurt van Casteljaloux - Prachtig gerenoveerd kasteel met gîte en zwembad op een perceel van ongeveer 35 ha
Casteljaloux
Kasteel • 25 kamer(s) • 10 bed. • 9 bad. • 831 m²
8 dagen geleden
Uitzonderlijke woning in het hart van de Lot-et-Garonne
Fauguerolles
Vastgoed • 12 kamer(s) • 7 bed. • 1 bad. • 357 m²
10 dagen geleden
4 dagen geleden
Prachtig 19e-eeuws kasteel met conciërgewoning en kapel - AGEN Sector -
Agen
Huis • 17 kamer(s) • 9 bed. • 2 bad. • 780 m²
5 dagen geleden
5 dagen geleden
Casteljaloux
Huis • 23 kamer(s) • 11 bed. • 7 bad. • 750 m²
9 dagen geleden
Prachtig renaissance kasteel in de Lot-et-Garonne met zijn 23 hectare grond en een zwembad
Casteljaloux
Kasteel • 23 kamer(s) • 11 bed. • 7 bad. • 750 m²
Huis voor Kopen in Villeneuve-sur-Lot, Frankrijk
Villeneuve-sur-Lot
Huis • 18 kamer(s) • 6 bed. • 4 bad. • 647 m²
Prachtig Frans kasteel in een prachtig landschap, 14 slaapkamers en biedt een enorm zakelijk potentieel.
Montignac-de-Lauzun
Huis • 14 bed. • 12 bad. • 1145 m²
Lot-et-Garonne: vastgoedprijzen per vierkante meter
Properstar analyseert de publicatie van prijslijsten om je een nauwkeurige prijsindex te geven.Bekijk de gedetailleerde huizenprijsUw nieuwe huis in Lot-et-Garonne
Populaire locaties:
Woning afmetingen:
Populaire criteria:
Verkoop jouw huis: